Z sukcesem łączymy pasję z doświadczeniem

Kancelaria N.E.W.S. Law Center rozpoczęła działalności w 2012 roku. Nasz doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych zapewnia wszechstronny zakres usług prawnych, skierowanych. zarówno do klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych z kraju, a także z zagranicy. Główna siedziba firmy znajduje się w Miasteczku Wilanów – prężnie rozwijającym się zagłębiu usługowo-mieszkalnym Warszawy.

Dlaczego warto powierzyć swoje sprawy w nasze ręce?

Wyróżnia nas znajomość prawa, podatków i uwarunkowań gospodarczych rynku polskiego i azjatyckiego. Posiadamy doświadczenie w doradztwie biznesowym, obsłudze podmiotów i transakcji na rynkach polskim, wietnamskim oraz chińskim. Dzięki międzynarodowej, rozwiniętej sieci współpracujących z nami prawników z uprawnieniami oraz innych ekspertów gwarantujemy klientombezpieczeństwo obsługi i płynność współpracy. Doradzamy w sprawach z zakresu procesu inwestycyjno-budowlanego, zagospodarowania i planowania przestrzennego, gospodarki nieruchomościami. W tym obszarze specjalizujemy się w postępowaniach administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych. Zapewniamy wsparcie podmiotom w zakresie spraw karnych, w tym karnychgospodarczych, skarbowych oraz wykroczeń. Sporządzamy opinie, pisma i wnioski procesowe, reprezentujemy przed sądem i urzędami, prowadzimy mediacje. Posiadamy wysokie kwalifikacje zawodowe. Gwarantujemy obsługę i doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Założycielem oraz leaderem zespołu jest adwokat Hoa Dessoulavy – Śliwińska, uznana ekspertka w zakresie prawa karnego gospodarczego i skarbowego, prawa podatkowego, prawa spółek handlowych, prawa medycznego i farmaceutycznego a także znawczyni rynku azjatyckiego. Oferujemy pomoc prawną osobom, które na stałe przebywają poza granicami Polski. Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z legalizacją pobytu cudzoziemców. Obsługujemy klientów w języku polskim, angielskim, wietnamskim, chińskim, bułgarskim, rosyjskim, francuskim, niemieckim. Dysponujemy pomocą profesjonalnego tłumacza.

Skutecznie i dyskretnie

Prawnicy kancelarii wielokrotnie występowali przed najwyższymi organami Sądownictwa w Polsce – Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym – w szczególności w sprawach z zakresu prawa nieruchomości i prawa energetycznego – służebności przesyłu. Na koncie mamy kilka precedensowych i korzystnych dla nas wyroków. Reprezentujemy interesy klientów w bardzo skomplikowanych i głośnych medialnie sprawach karnych gospodarczych. Bieżąca obsługa jednego z wiodących podmiotów branży poligraficzno-drukarskiej. Współpraca z operatorem sieci dystrybucyjnych w zakresie organizacji szkoleń z zakresu prawa energetycznego i budowlanego. Zapewniamy lojalną i dyskretną obsługę prawną.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem naszych usług i współpracy z nami.

Państwa prawa i interesy są naszym priorytetem. Powierzcie je już dziś specjalistom. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jesteśmy od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00.

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w celu umówienia się na spotkanie:

tel.: +48 22 24 301 24

faks: +48 22 24 119 04

e-mail: kontakt@news-law.com

Prawo do współpracy na dobrych warunkach

Każda sprawa jest inna, dlatego ceny naszych usług ustalamy z klientem. W przypadku długoterminowej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen. Nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

N.E.W.S. Law Center - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

ul. Kazachska 1/89
02-999 Warszawa
wejście od ul. Kieślowskiego