Biznes w Azji bez tajemnic

W N.E.W.S. Law Center znamy międzynarodowe standardy prawne i współpracujemy z prawnikami nie tylko z Unii Europejskiej, ale również z Azji. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych i instytucjonalnych, działających w kraju i za granicą.

Klienci indywidualni

Prowadzą Państwo działalność gospodarczą w Azji? Potrzebują porady prawnej oraz doradztwa związanego ze specyfiką regionu? Zapraszamy do skorzystania z pomocy adwokatów i radców prawnych naszej kancelarii.

W ramach usługi:

  • reprezentujemy cudzoziemców przed organami administracyjnymi w sprawie legalizacji pobytu. Jest to złożony proces, który wymaga nie tylko chęci i słusznych powodów cudzoziemców co do przebywania na terenie Polski, ale także ogromnej cierpliwości w oczekiwaniu na decyzję. Nasze doświadczenie znacznie ułatwia przejście przez ten proces;
  • reprezentujemy międzynarodowych klientów w sprawach rodzinnych, w szczególności w sprawach o rozwód, separację, ustalenie kontaktów rodziców z dziećmi, ustalenie wysokości alimentów, podział majątku wspólnego, ustanowienie rozdzielności majątkowej i innych związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym, podlegającym różnym jurysdykcjom. W ramach oferty udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami oraz prowadzimy mediacje. Oferujemy pomoc prawną oraz załatwienie wszelkich formalności osobom, które na stałe przebywają poza granicami Polski.

Klienci biznesowi i instytucjonalni

Zajmujemy się obsługą podmiotów prowadzących lub planujących prowadzić działalność gospodarczą na terytorium krajów azjatyckich. Wspieramy firmy z Polski i krajów regionu Azji w nawiązywaniu i kształtowaniu relacji biznesowych i wspieramy rozwój przedsięwzięć biznesowych wykorzystujących synergię i potencjał obu regionów. Prawnicy naszej kancelarii reprezentują polskich i zagranicznych klientów w międzynarodowych sprawach spornych, występując w ich imieniu w negocjacjach z kontrahentami oraz przed polskimi i międzynarodowymi instytucjami.

Nasi eksperci występują przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym, a także polskimi i międzynarodowymi Trybunałami Arbitrażowymi. Naszym klientom pomagamy też w szacowaniu ryzyka biznesowego.

W zakresie biznesowych relacji polsko-azjatyckich proponujemy Państwu:

  • opinie prawne dotyczące prawa wietnamskiego, chińskiego, innych krajów regionu;
  • sprawdzanie danych i wiarygodności partnerów biznesowych wietnamskich, chińskich oraz z innych krajów regionu;
  • doradztwo prawne w zakresie kontraktowania z partnerami wietnamskimi i chińskimi, negocjowanie i opracowywanie wzorców umów współpracy, sprzedaży, licencyjnych;
  • pomoc prawną i reprezentację procesową;
  • reprezentację w sporach na tle wykonania umów, w szczególności umów dostawy i sprzedaży, umów o roboty budowlane, zaskarżenia uchwał organów spółek kapitałowych, wadliwości transakcji pochodnych dotyczących opcji walutowych i kontraktów forward, dochodzenie roszczeń z tytułu zapłaty należności;
  • doradztwo w zakresie ograniczenia ryzyka popełnienia przestępstwa wykorzystywania przymusowej sytuacji kontrahenta;
  • międzynarodowy arbitraż handlowy;
  • załatwianie dokumentacji i formalności urzędowo-administracyjnych, związanych z prowadzoną działalnością, w tym pozwoleń, koncesji, licencji.

Jesteśmy otwarci na rynki Dalekiego Wschodu, w szczególności Wietnamu, Chin i Japonii. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość nawiązania współpracy z zagranicznymi partnerami za pośrednictwem kancelarii.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 22 24 301 24.

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Jesteśmy od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00.

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w celu umówienia się na spotkanie:

tel.: +48 22 24 301 24

faks: +48 22 24 119 04

e-mail: kontakt@news-law.com

Prawo do współpracy na dobrych warunkach

Każda sprawa jest inna, dlatego ceny naszych usług ustalamy z klientem. W przypadku długoterminowej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen. Nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

N.E.W.S. Law Center - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

ul. Kazachska 1/89
02-999 Warszawa
wejście od ul. Kieślowskiego